OTELİMİZ
OTELİMİZ

TERMAL

Pam Termal Hotel'de siz değerli misafirlerimize, zengin mineralli eşsiz sağlık kaynağı olan termal suyun ayrıcalıklarından yıl boyunca yararlanabilme imkânı sunuyoruz. Kapalı ve açık çok katlı havuzumuzdaki, 58 santigrat derecedeki sular, hiçbir kimyasal işlemden geçirilmemektedir.

Doğal olarak oluşan termal çamurlar, tedavi ve güzellik amacıyla yüzyıllardan beri kullanılmaktadır. Termomineral özellikli bu şifalı sular, magnezyum, kalsiyum, karbondioksit, sülfat ve bikarbonat karışımlarıyla birçok alanda tedavi için elverişlidir. Avrupa Kaplıcalar Birliğine bağlı ve T.C. Sağlık Bakanlığı'ndan ruhsatlı olan tesisimizdeki termal su, hem banyo kürü hem de içilebilir özelliğiyle içme kürü olarak kullanılabilmektedir.

Termal banyolarımız ortopedik, nörolojik, romatizmal, cilt, hipertansiyon, varis, hemoroid vb. rahatsızlıkların tedavisinde önemli yararlar sağlar. İçildiğinde ise, gastritte ve mide ülserinde, müzmin kabızlık ve safra kesesi yetersizliğinde, kas yorgunlukları ve kemik erimesinde başarılı sonuçlar verir.

Otelimizdeki termal su, şu hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır:

  • Romatizmal hastalıklar (kronik dönemleri)
  • Osteoartrit gibi eklem hastalıkları
  • Kireçlenmeler

HIZLI REZERVASYON HATTI
Rezervasyon ve Bilgi için
Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Çağrı Merkezi 0258 220 25 81