OTELİMİZ
OTELİMİZ

HAKKIMIZDA

Pam Termal Hotel Clinic&SPA, Pamukkale'nin Karahayıt bölgesinde, ormanla kaplı dağların eteğinde yer alan beş yıldızlı termal bir tesistir. Otelde konaklayan misafirlerimiz Pamukkale'nin beyaz travertenlerini meydana getiren kaplıca suyundan, Kleopatra havuzu denilen antik havuzdan yararlanabildikleri gibi Karahayıt'ın ünlü kırmızı travertenlerini meydana getiren ve otel bünyesinde bulunan kırmızı su havuzlarından doğrudan yararlanabilmektedirler. Tesisten çıkan termal kaynağın oluşturduğu ve otelin sınırlarında yer alan doğal kırmızı travertenler hayranlık uyandırıcıdır.

Pamukkale-Karahayıt bölgesine sağlık hizmetleri sunan ilk ve tek tıp merkezi olan Nobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, Pam Termal Hotel'in bahçesinde yer almaktadır. Otelde konaklayan misafirler tıp merkezine bir adımda ulaşabilmektedirler.

Otelimiz sırtını ormana vermiş 18.000 metrekarelik bir alana kurulmuştur ve 8 bloktan oluşan 236 adet odaya sahiptir. Bu odalar orman ve havuz manzaralı olup müşterilerimize standart, suit ve kral suit seçenekleriyle sunulmaktadır.

Tıp Merkezi

Ortopedik, nörolojik ve romatolojik hastalıkların en geniş tedavi olanaklarıyla iyileştirilmesinde kaplıcalı tedavi kürlerinde uzmanlaşmış sağlık ekibimizle görev almaktan mutluluk duymaktayız. 

Lezzetin Egelisi 

Dünya mutfaklarının vazgeçilmez tatları, Türk ve Ege mutfağının otantik lezzetleri ile Pam Termal Hotel'in farklı konsept ve değişik atmosferdeki mekânlarında buluşuyor.

Pam Termal Hotel, sahip olduğu köklü yemek kültürüne uygun olarak günün her saati usta şeflerinin ellerinden çıkan yiyecek ve içeceklerle, konuklarını benzersiz lezzet yolculuklarına çıkarıyor.

Her yemeğin farklı bir deneyim vadettiği mekânlar, profesyonel hizmet ve konuklara gösterilen sınırsız itina ile sıcacık bir eve dönüşüyor.

HIZLI REZERVASYON HATTI
Rezervasyon ve Bilgi için
Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Çağrı Merkezi 0258 220 25 81